facebook
facebook
O nas

 

 

 

NOWYDOM Sp. z o. o. ma swoją siedzibę w Katowicach. Firma rozpoczęła działalność w oparciu o doświadczenia założyciela od lat działającego w branży budowlanej. Oferujemy kompleksową budowę domów z elementów prefabrykowanych (z keramzytu). Naszym działaniem obejmujemy takie miasta jak: Katowice, Kraków, Wrocław, Opole, Łódź i inne okoliczne miejscowości.


Naszym celem jest spełnianie Państwa marzeń o własnym domu, którego budowa wcale nie musi oznaczać stresu, nerwów i masy formalności.

 

 

 

 

 

potwierdzoną certyfikatami i dopuszczeniami do stosowania w budownictwie

Wszystkie materiały przez nas wykorzystywane są znanych i sprawdzonych firm, a doświadczeni budowlańcy, pod nadzorem uprawnionych inżynierów, gwarantują najwyższy poziom wykonania.

 

 

 

 

do którego mogą się Państwo wprowadzić już po 4 miesiącach

System PRAEFA umożliwia budowę domów w bardzo krótkim czasie. Prefabrykowane ściany nie wymagają sezonowania, a keramzyt stanowiący 75 % ściany gwarantuje ciepło i przyjazny klimat charakteryzujący budynki z ceramiki.

 

 

 

 

u nas załatwią Państwo wszystko

Oferujemy usługi architektoniczne oraz prawne w zakresie budownictwa, ponadto kredyty hipoteczne i budowlane, świadectwa oraz audyty energetyczne, doradztwo w zakresie aranżacji ogrodu, wnętrz itp. Możemy również za Państwa załatwić wszelkie formalności związane z budową.

 

 

 

 

nie obiecujemy terminów, których nie jesteśmy w stanie dotrzymać

Dom parterowy ze stropem drewnianym wykonamy w 4 miesiące, na dom z poddaszem użytkowym i stropem żelbetowym potrzebujemy 5-6 miesięcy.

 

 

 

 

zależy nam na każdym kliencie

Dostosujemy się do Państwa potrzeb tak, by budowany z nami dom był tym wymarzonym.

 

NOWYDOM Sp. z o. o.
Ul. Transportowców 7
40-403 Katowice

Tel.:32 308 00 08
E-mail: biuro2@nowydom.slask.pl
 
copyright NOWYDOM Sp. z o.o.
POLITYKA PLIKÓW COOKIES